2024-05-13 21:28  -  ISKRA JANCZEWO

WYNIKI XXI KOLEJKI

WYNIKI  XXI KOLEJKI

W XXI kolejce Drużyna Agencji Inwestycyjnej Iskra Janczewo pokonała mocną Drużynę Sokoła Gościm w stosunku 2:1. Mecz był bardzo ciężki dla obu Ekip zarówno na boisku, ławkach rezerwowych i trybunach. Mecz zaczął się od prowadzenia Gospodarzy po samobójczym trafieniu Wojciecha BIELICKIEGO w 25 minucie, pomimo iż to Goście w tej fazie meczu mieli lekką przewagę.  I tak było do 37 minuty, kiedy to w polu karnym Ekipy Przyjezdnych faulowany był Marcel MAGROWSKI. Jedenastkę na bramkę i prowadzenie 2:0 zamienił Adrian NOWAK. Po tej bramce Sokół troszkę się cofnął do defensywy i w końcówce pierwszej połowy coraz składniejsze akcje stwarzała Iskra. Po zmianie stron znowu Drużyna z Gościmia wyszła z grą wyżej spychając Janczewian do defensywy. Stwarzali 100 % sytuacje bramkowe, ale Gospodarze mieli "Jokera", jakim bez wątpienia był bramkarz Bartosz MOMOT, który nieprawdopodobnymi paradami zachowywał czyste konto. W 77 minucie niestety Iskra traci bramkę. Pomimo parady bramkarskiej MOMOTA, defensywa trochę przysnęła i Sebastian WÓJCICKI zdobywa bramkę kontaktową. To chyba nie nowość, że Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo funduje kolejny raz emocje na najwyższym poziomie w ostatnich minutach meczu. Do 90 minuty gra była cios za cios. Sędzia doliczył 8 minut co zwiększyło dramaturgie meczu na boisku jak i na ławkach rezerwowych oraz trybunach.

Wynik się już nie zmienił i to Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo inkasuje 3 pkt., a tym samych zasiadła na fotelu wicelidera tabeli. Dla koneserów piłki mecz mógł się podobać. Tak jak w zapowiedziach - nie można odmówić Zawodnikom zaangażowania i woli walki, nie odkładali nogi i gra była na pograniczu ostrej gry, którą Sędzia musiał temperować żółtymi kartkami.  

Teraz już szykujemy się do XXII kolejki, gdzie Iskra Janczewo wybiera się do Dobiegniewa, gdzie 18-05-2024r. o godz. 17:00 rozegra mecz z miejscowymi Błękitnymi. 

Już teraz zapraszamy na ten mecz, aby dopingować Team z Janczewa !!!

Bramki zdobywali:

1:0 - 25' - Wojciech BIELICKI (samobójcza) po zagraniu Artura ANDRUSZCZAKA

2:0 - 37' - Adrian NOWAK - asysta Marcel MAGROWSKI


Statystyki z meczu: Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo - Sokół Gościm

Pozostałe mecze:

  • Dąb Górki Noteckie - Leśnik Rąpin  -  2:2
  • GKS Bledzew - Noteć Stare Bielice  -  3:3
  • Pogoń II Skwierzyna - Błękitni Dobiegniew  -  9:1
  • Łucznik Strzelce Krajeńskie - Zjednoczeni Przytoczna  -  1:0
  • GKP Kłodawa - LZS Bobrówko  -  1:3
  • Pionier Zwierzyń - Orzeł Międzyrzecz  -  2:2


Więcej statystyk na stronie klubowej Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo