2024-06-10 16:21  -  ISKRA JANCZEWO

WYNIKI XXV KOLEJKI

WYNIKI  XXV KOLEJKI

XXV kolejka Klasy A - Gorzów Wlkp. I w wykonaniu Drużyny Agencji Inwestycyjnej Iskra Janczewo to marsz z Piekła do Nieba. Gospodarze po 35 minutach nienajlepszej gry przegrywali już 0:2 i gra podopiecznych Trenera ANDRUSZCZAKA nie napawała optymizmem na kolejne minuty spotkania. Przy stanie 0:1 Sędzia spotkania nie dyktuje "11" na ewidentnie faulowanym Adrianie NOWAKU, co nawet widzieli Goście z Bobrówka. Za chwile w pobliżu pola karnego faulowany jest Grzegorz GIL i również tym razem gwizdek Arbitra "milczał". Niewątpliwie pierwsza połowa spotkania należała do Drużyny LZS Bobrówko, a zwłaszcza do Bramkarza Norberta RAJNOSA, który popisał się kilkoma doskonałymi interwencjami, a także doskonale dyrygował Kolegami z Drużyny, zwłaszcza defensywą. To pozwoliło Przyjezdnym na prowadzenie 0:2 po pierwszej połowie.

Wychodząc na drugo połowę Piłkarze Bobrówka byli pełni optymizmu i wiary w końcowy sukces. Drużyna Gospodarzy miała inny plan i nastawienie, zwłaszcza po "męskiej" rozmowie z "Andrutem" w czasie przerwy. Zaraz po wznowieniu w 48 minucie spotkania Sędzia dyktuje rzut karny i Adrian NOWAK wykorzystuje "11" kapitalnym strzałem. Iskra łapie kontakt. Minęły 2 minuty, a na listę strzelców wpisuje się Aleksander RACZKOWSKI, który doprowadza do remisu. Emocje na trybunach sięgały zenitu. Kibice jeszcze nie ochłonęli po wyrównaniu wyniku, a już 59 minucie po podaniu  Pawła CIERACHA niezawodny Adrian NOWAK daje prowadzenie Agencji Inwestycyjnej Iskra Janczewo 3:2. Trwa szaleństwo na trybunach zarówno wśród Kibiców jak i Zarządu oraz Sztabu Szkoleniowego.  Trenerzy ANDRUSZCZAK i PAWLUS przy wsparciu Kierownika Drużyny Wojciech MAGROWSKIEGO jeszcze mocniej pomagali i koordynowali poczynania Zespołu na boisku. Trwała swoista "nawałnica" na bramkę Bobrówka. W 62 minucie Goście tracą doświadczonego i najlepszego swojego Zawodnika - Bramkarza RAJNOSA, któremu odnowiła się kontuzja - życzymy zdrowia. Warto tu wspomnieć, że jego następca Sebastian SITAREK pomimo niskiego wzrostu i młodego wieku wcale bierny nie był między słupkami i kilkakrotnie pokazał się z jak najlepszej strony.

Jak doskonałym Zawodnikiem jest Bramkarz Gości niech świadczy fakt, że po jego zejściu z Ekipy przyjezdnych jakby uszło powietrze. Nie była to już ta sama Drużyna, w przeciwieństwie do Janczewian, która z minuty na minutę napędzała tępo meczu. Efektem tego, w 75 minucie Aleksander RACZKOWSKI ponownie wpisuje się na listę strzelców. Iskra stwarza kolejne sytuacje bramkowe i jedną z nich w 82 minucie wykorzystuje Adrian NOWAK, zaliczając kolejnego "hattricka" w sezonie. Mecz kończy się wynikiem 5:2 dla Agencji Inwestycyjnej Iskra Janczewo

Spotkanie zapowiadało się jako Hit kolejki i takowe było. LZS Bobrówko postawiło bardzo wysoko poprzeczkę Iskrze Janczewo. Ci natomiast znowu sprawili swoim Kibicom prawdziwy horror od początku meczu i dozowali podwyższoną adrenalinę, aż do sukcesywnego wprowadzania Fanom euforii. Niech ona taka już zostanie i jej "wybuch" nastąpi w niedzielę 16.06.2024r. po wygranym meczu z Orłem Międzyrzecz

Już teraz zapraszamy na HIT SEZONU do Międzyrzecza, gdzie 16.06.2024r. o godz. 11:00  Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo rozegra ostatni mecz w sezonie 2023/2024 z Orłem Międzyrzecz. Ten mecz będzie decydował o awansie jednej z Drużyn do okręgówki. Także Drodzy Kibice - naładowani pozytywna energią widzimy się w niedzielę na meczu, który jest bardzo ważnym spotkaniem dla Iskry. Liczymy na Waszą obecność, wsparcie i głośny doping.