2024-04-23 13:25  -  ISKRA JANCZEWO

WYNIKI XVIII KOLEKI

WYNIKI  XVIII KOLEKI

W XVIII kolejce Team Artura ANDRUSZCZAKA rozgromił na swoim terenie drużynę Dębu Górki Noteckie w stosunku 8:1 (3:0). Tych bramek mogło być więcej. Mecz całkowicie pod kontrolą Drużyny Agencji Inwestycyjnej Iskra Janczewo. Praktycznie Gospodarze zapewnili sobie 3 pkt. już w pierwszej połowie dzieląc i rządząc na boisku. Druga połowa zwiastowała kolejne bramki. Ledwo na boisko wszedł z ławki rezerwowych w 46 min. ulubieniec publiczności - Patryk BORAWSKI "MESSI" i już w 47 minucie pokonał bramkarza. Coraz lepiej po kontuzji wygląda Grzegorz ZMUDZIŃSKI, który zaliczył 3 trafienia. Ponownie dobry mecz rozegrał Nasz "El Kapitano" Marcin WRÓBLEWSKI zdobywając jedną bramkę i dwie asysty. Bardzo dobry mecz Aleksandra RACZKOWSKIEGO zdobywcy dwóch bramek i jednej asysty. Marcel MAGROWSKI pokazuje ponownie, że jak Trener da mu pograć, to zdobywa bramki lub asystuje i tak było tym razem. Coraz bardziej "Nowe Nabytki" akcentując swoją obecność na boisku strzelając bramki lub asystując, m.in. Oleksandr BIELIA, Krzysztof TATKOWSKI czy Krzysztof KACZMAREK

Drużna zagrała bardzo dobry mecz, ale też trzeba mieć na uwadze, że Goście nie postawili wygórowanych wymagań. Trzeba było, żeby nie powiedzieć - należało to wykorzystać zdobywając bramki z sytuacji, które Drużna sobie stworzyła. Tu jednak warto wspomnieć, że na słowa uznania zasługuje bramkarz Dębu Łukasz MACUDA, który wielokrotnie ratował swoją Drużynę od utraty kolejnych bramek.

Dopisujemy 3 pkt. do tabeli i zaczynamy pościg za czołówką. Już 27.04.2024r. Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo udaje się na wyjazd na bardzo trudny teren do Bledzewa, gdzie o godz. 14:00 zmierzy się w ramach XIX kolejki z miejscowym GKS.

Już teraz zapraszamy do Bledzewa na mecz, aby dopingować Team z Janczewa !!!

Bramki zdobywali:

10' - Grzegorz ZMUDZIŃSKI - asysta Grzegorz GIL

16' - Adrian WIECZOREK - asysta Krzysztof TATKOWSKI

20' - Marcin WRÓBLEWSKI - asysta Marcel MAGROWSKI

47' - Patryk BORAWSKI - asysta Aleksander RACZKOWSKI

55' - Grzegorz ZMUDZIŃSKI - asysta Marcin WRÓBLEWSKI

58' - Grzegorz ZMUDZIŃSKI - asysta Marcin WRÓBLEWSKI

76' - Aleksander RACZKOWSKI - asysta Oleksandr BIELIA

80' - Aleksander RACZKOWSKI - asysta Krzysztof KACZMAREK

Statystyki z meczu: Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo - Dąb Górki Noteckie